First Committee Members

Home First Committee Members

सल्लाहकार समिति

shekhar-chandra-aryal

श्री शेखर चन्द्र अर्याल
माननीय न्यायधीस
चितवन जिल्ला अदालत

binod-prakash-singh

श्री बिनोद प्रकाश सिंह
प्रमुख जिल्ला अधिकारी
जिल्ला प्रशासन कार्यालय, चितवन

narayanshing-khadka

श्री नारायण सिंह खडका
प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक
अंचल प्रहरी कार्यालय, नारायणी

shrawan-kumar-pokhrel

श्री श्रवण कुमार पोखरेल
स्थानीय बिकास अधिकारी
जिल्ला विकाश समितिको कार्यालय, चितवन

achyut-kuinkel

श्री अच्यूत कुईकेल
जिल्ला न्यायाधिवक्ता
जिल्ला न्यायाधिवक्ताको कार्यालय, चितवन

Damodar-Acharya

श्री दामोदर आचार्य

जिल्ला शिक्षा अधिकारी
जिल्ला शिक्षा कार्यालय,चितवन

santa-poudel

श्री शान्ता पौडेल
प्रमुख
महिला तथा बालबालिका कार्यालय,चितवन

mahesh-baral

श्री महेश राज बराल
कार्यकारी अधिकृत
भरतपुर उपमहानगरपालिका,चितवन

bashudev-rijal

श्री बासुदेव रिजाल
कार्यालय प्रमुख
घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय,चितवन

chudamani-sapkota

श्री चुडामणी सापकोटा
अध्यक्ष
नेपाल बार एशोसिएशन,चितवन

kalyan-joshi

श्री कल्याण जोशी
अध्यक्ष
उद्योग बाणिज्य महासंघ,चितवन

bhim-bahadur-pandey

श्री भीम बहादुर पाण्डे
अध्यक्ष
उद्योग संघ, चितवन

कार्यक्रम संचालक समिति

ramesh-kharel

मूख्य कार्यक्रम संयोजक
रमेशप्रसाद खरेल
प्रहरी बरिष्ठ उपरीक्षक

basanta-kunwar

समन्वय प्रमुख
श्री बसन्त बहादुर कुँवर
प्रउ, जिल्ला प्रहरी कार्यालय

rajan-adhikari

मूख्य कार्यक्रम सह-संयोजक
श्री राजन अधिकारी
प्रनाउ,जिल्ला प्रहरी कार्यालय

mina-kharel

फिल्ड कार्यक्रम संयोजक
सुश्री मिना खरेल
अध्यक्ष, सामुदायिक सेवा नारायणगढ

bholanath-poudel

सदस्य एवं फिल्ड कार्यक्रम सह-संयोजक
श्री भोलानाथ पौडेल
निर्देशक, एस.ओ.एस बालग्राम

Dr-keshab-bhurtel

सदस्य एवं स्वास्थ्य शिक्षा तथा उपचार क्षेत्र संयोजक
श्री डा. केशब भुर्तेल
मे.सु.भरतपुर अस्पताल, चितवन

somnath-sapkota

सदस्य एवं अन्तर्राष्ट्रिय क्षेत्र संयोजक
श्री सोमनाथ सापकोटा
सह-संयोजक, एनआरएनए, आईसिसि

bel-bahadur-gurung

सदस्य एवं शिक्षा क्षेत्र संयोजक
श्री बेलबहादुर गुरुङ
प्याव्सन, चितवन

mahesh-raj-poudel

सदस्य एवं अनुगमन तथा मुल्यांकन क्षेत्र संयोजक
 श्री महेशराज पौडेल
बाल संरक्षण अधिकृत
महिला तथा बालबालिका कार्यालय,चितवन

shreekant-sapkota

सदस्य एवं अनुगमन तथा मुल्यांकन क्षेत्र सह-संयोजक
श्री श्रीकान्त सापकोटा
प्रशासकीय अधिकृत,जिल्ला प्रशासन कार्यालय, चितवन

sahan-pradhan

सदस्य एवं कोष व्यवस्थापन क्षेत्र संयोजक
श्री सहनलाल प्रधान
बरिष्ठ उपाध्यक्षउद्योग बाणिज्य संघ, चितवन

raju-poudel

सदस्य एवं सीप तथा रोजगार क्षेत्र संयोजक
श्री राजु पौडेल
उपाध्यक्ष, चितवन उद्योग  संघ

anup-adhikari

सदस्य एवं मनोविमर्श तथा मनोउपचार क्षेत्र संयोजक
श्री अनुप अधिकारी
संयोजक, टिपिओ नेपाल, चितवन

krishna-hari-devkota

सदस्य एवं आवास, पारिवारिक पुनर्मिलन क्षेत्र संयोजक
श्री कृष्णहरी देवकोटा
उपाध्यक्ष दियालो परिवार, चितवन

binodkanta-sharma

सदस्य एवं सुधारगृह प्रबन्ध एवं संयोजन क्षेत्र संयोजक
श्री बिनोद कान्त शर्मा
क्षेत्रीय प्रतिनिधिरिकभरिङ्ग नेपाल

dipendra-adhikari

सदस्य एवं समन्वय, सम्पर्क एवं संचार क्षेत्र संयोजक
श्री दिपेन्द्र अधिकारी
पत्रकार एवं प्रतिनिधि, ईन्सेक चितवन

rajan-kumar-shrestha

सदस्य एवं संम्भाव्यता अध्ययन तथा भविष्य कार्य योजना क्षेत्र संयोजक
श्री राजन कुमार श्रेष्ठ
महासचिव युथ क्लब, चितवन

shivaraj-giri

सदस्य एवं आवास, पारिवारिक पुनर्मिलन क्षेत्र सह-संयोजक
श्री शिवराज गिरी
सदस्य हाम्रो घर, चितवन

gir-bahadur-tamang

सदस्य एवं सुधारगृह प्रबन्ध एवं संयोजन क्षेत्र सह-संयोजक
श्री गिर बहादुर तामाङ
संचालक लाईफ केयर पुनर्स्थापना केन्द्र,चितवन

shovakar-adhikari

सदस्य
श्री शोभाकर अधिकारी
जिल्ला स्वास्थ्य अधिकृत
जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालय

achyut-dahal

सदस्य
श्री अच्युतराज दाहाल
प्रिन्सिपल
सिटिईभिटि-एसओएचएस

narayan-tripathi

सदस्य
श्री नारायण दत्त त्रिपाठी
प्रमुख शिक्षक
घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय

rajan-bhetwal

सदस्य
श्री राजन भेटवाल
प्रहरी निरीक्षक
जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय

tulasi-shrestha

सदस्य
श्री तुलसी प्रसाद श्रेष्ठ
सामुदायिक विकास अधिकृत
भरतपुर उपहानगरपालिकाको कार्यालय

bishnukumarshresth

सदस्य
श्री विष्णु कुमार श्रेष्ठ
नायब सुब्बा
जिल्ला विकास समितिको कार्यालय

dhan-bd-shrestha

सदस्य
श्री धन बहादुर श्रेष्ठ
अध्यक्ष, रोटरी क्लब भरतपुर

Surendra-pandey

सदस्य
श्री सुरेन्द्र पाण्डे
अध्यक्ष
रोटरी क्लब अफ नारायणी मिड टाउन

Nirdesh-Sedain

सदस्य
श्री निर्देष सेंढाई
अध्यक्ष
नेपाल युवा उधमी मंच, चितवन शाखा